Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on Maj 11, 2018 in Wnętrza |

Mała łazienka jaki kolor płytek? Metamorfoza łazienki. Jak pomalować płytki łazienkowe?

Mała łazienka jaki kolor płytek? Metamorfoza łazienki. Jak pomalować płytki łazienkowe?

Nie każdy właściciel łazienki może cieszyć się jej przestronnością i dużym rozmiarem. Istnieją jednak sposoby na to, aby poprzez dobór płytek optycznie ją poszerzyć i czuć się w niej bardziej komfortowo.

Mała łazienka jaki kolor płytek

Do niewielkiego pomieszczenia najlepiej dobrać płytki w jasnych kolorach. Warto, żeby były to chłodne odcienie- tworzą one wrażenie przestrzeni. Należy unikać grubych, kontrastowych fug- dają one efekt pomniejszającej szachownicy.

Płytki odbijające światło

Gdy już uporamy się z pytaniem mała łazienka jaki kolor płytek warto zadbać, aby kupić płytki odbijające światło. Odpowiednie oświetlenie i błysk płytek pozwolą uzyskać wrażenie przestrzeni.

Jak pomalować płytki łazienkowe

Malowanie płytek łazienkowych to świetny sposób na szybki remont. Jak pomalować płytki łazienkowe? Instrukcję znajdziecie poniżej.
Przed malowanie należy usunął z płytek stary silikon- nie można go trwale malować. Po pomalowaniu płytek trzeba go z powrotem uzupełnić. Aby pomalować stare płytki w łazience trzeba użyć farby renowacyjnej (V33). Należy dokładnie zapoznać się z załączoną do niej instrukcją.