Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on cze 11, 2018 in Wnętrza |

Projekt małej łazienki w bloku z wielkiej płyty. Pomysł na łazienkę w bloku. Łazienka 4m2 koszt

Łazienka w bloku ma najczęściej bardzo ograniczoną przestrzeń użytkową. Atutem jest to, że remont takiego wnętrza kosztuje mniej, niż obszernego pomieszczenia. Jednak w przypadku małej łazienki mniejsze są nasze możliwości wykończeniowe i aranżacyjne, a realizacja zamierzonych celów bywa niemożliwa. Dobrym rozwiązaniem może okazać się projekt małej łazienki w bloku z wielkiej płyty.

Projekt małej łazienki w bloku z wielkiej płyty

W łazience w bloku często brakuje okna. Gdy zastosujemy w niej tzw. Wielką płytę, nie mamy możliwości jego wykucia. W projekcie małej łazienki z wielkiej płyty świetnym pomysłem będą duże lustra. Powiększą one optycznie przestrzeń i ją rozświetlą.

Łazienka 4m2 koszt

Koszt wykończenia łazienki zależy od wielu czynników. To jakiej jakości płytki dobierzemy, armaturę mebli, oświetlenie, ma wpływ na jej koszt. Kosztowne okazują się również podstawowe roboty remontowe. Poziomowanie posadzki, nowe tynki, to koszt około 15zł od 1m2. Koszt wylewki to 10zł od 1m2. Wymiana punktu hydraulicznego to około 200zł od sztuki. Mała łazienka 4m2 koszt jej remontu waha się w granicy od 7 do 10 tys złotych.