Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 6, 2017 in Luźne tematy |

Wygrana w Keno w 3 krokach

Jedną z najpopularniejszych gier losowych jest Keno. System ten jest bardzo prosty, a daje nam szansę na wygraną dużych pieniędzy. Co musimy zrobić, żeby móc w nim wygrać?

Krok pierwszy

Wybierz liczby z 70 możliwości. Na jednym kuponie można zagrać aż 10 razy. Zdecydowanie warto wykorzystać wszystkie gry, żeby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Liczby możemy wybrać samodzielnie lub poprosić sprzedawcę o wybranie liczb losowo.

Krok drugi

Zanim będziemy mogli sprawdzić wyniki lotto, będziemy musieli zdecydować ile pieniędzy chcemy postawić na każde losowanie. Stawki te możemy zwiększyć nawet 10 razy. Niestety będzie to oznaczało większy koszt gry. Niemniej jednak, stawiając większe kwoty będziemy też w stanie więcej wygrać. Wybraną stawkę trzeba podać sprzedawcy, który wprowadzi ją do systemu.

Krok trzeci

Teraz pozostało nam już tylko poczekać na wyniki i cieszyć się pieniędzmi, które wygraliśmy. Na tym etapie powinniśmy mieć już jakieś plany co do tego, na co będziemy chcieli przeznaczyć wygraną. Wbrew pozorom, nasze szanse tutaj są naprawdę duże, więc warto mieć jakiś plan!