Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 19, 2019 in Wnętrza |

Strefa tylko dla nas

Okno na świat, tak wiele osób nazywa swoje przepiękne balkonowe, tarasowe szyby. One dają nam światło, przestrzeń, a tym samym mamy szansę widzieć co się wokół dzieje.

Jednak gdy nadchodzi wieczór każdy z nas chciałby chociaż na chwilę zachować swoją intymność. Sąsiedzi to ludzie, który często lubią wiedzieć i plotkować, w większych miastach więzi sąsiedzkie nie są tak zawiązane, jednak w miasteczkach lub na wsiach to temat numer jeden. Jak sobie z nim poradzić? Jak przysłonić wścibskie oczy?

Rozwiązanie jest tylko jedno – Rolety Tarchomin

One pozwolą nam spokojnie zaświecić światło i ukryć to co nasze. Nie każdy ma ochotę dzielić się swoim życiem z innymi, chce po prostu odpocząć od otaczającego nas świata. Nie obawiaj się, zakupy może nie są najtańsze, jednak komfort psychiczny wszystko wynagradza. Przecież i Ty wracają po ciężkim dniu nie masz ochoty się krępować, spokojnie usiąść przed telewizorem, wtulić się w ramiona kogoś bliskiego. Tak to daje nam roleta, intymność. Nie musimy się obawiać, że czyjeś wścibskie oczy znów będą próbowały zburzyć nam spokój. Jednak to nie jedyne udogodnienie. Często zbyt intensywne promienie słoneczne, pomimo wielkiej radości, utrudniają nam normalne funkcjonowanie. Każdy kocha słońce, jednak blask sprawia, że nic nie widać w ekranie telewizora czy też monitora, a często wpadają bezpośrednio do naszej kuchni gdy spożywamy posiłek.

Daj sobie szansę, na przyjemne spędzenie czasu, na spokojną pracę w zacienionym pomieszczeniu nie tylko domu, ale także biura czy sklepu.