Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 3, 2020 in Wnętrza |

Eleganckie akcenty domowe

Eleganckie akcenty domowe mogą sprawić, że Twój dom będzie przyjemny i wyjątkowy. Akcenty i akcesoria są dla domu tym czym jest biżuteria i świetna para butów do małej czarnej sukienki. Niezależnie od stylu, dodaj kilka dodatków do swojego wystroju. Nawet minimalistyczne pokoje potrzebują kilku akcentów, aby wprowadzić życie i osobowość.

Eleganckie pomysły na akcent domowy

Definicja elegancji jednej osoby może nie być taka sama jak definicja innej, więc nie zwracaj uwagi na to, co inni mówią, że powinieneś kupować, a zamiast tego szukaj przedmiotów, które odpowiadają Twoim wrażeniom projektowym. To powiedziawszy, wszyscy możemy skorzystać z niewielkiej pomocy, jeśli chodzi o akcesoria.

Oświetlenie

Oświetlenie otoczenia dodaje elegancji każdemu pomieszczeniu. Ładne kryształowe żyrandole i kinkiety ścienne dodają natychmiastowego uroku. Eleganckie nowoczesne oświetlenie może być również eleganckim dodatkiem.

Poduszki

Poduszki dodadzą komfortu każdemu pomieszczeniu. Ubierz je przy użyciu luksusowych tkanin o bogatych wzorach. Nic nie mówi o elegancji jak jedwabna poduszka z adamaszku.

Ściany

Ubierz ściany w dzieła sztuki i lustra. Przedmioty prezentowane w ozdobnych ramkach (misternie rzeźbione złocenia, białe lub czarne) są efektowne i kulturalne.

Dodatki

Zmień zwykłe gałki drzwi i szafki na eleganckie wiktoriańskie wersje. Lub zamień odpowietrznik podłogowy klasy budowlanej na dekoracyjną wersję z kutego żelaza. Wpływ może być ogromny.

Akcesoria

Akcesoria obejmują szeroką gamę przedmiotów. Ozdobne pudełka, wazony, posągi, ramki do zdjęć, zegary, podpórki do książek, parawany kominkowe i wiele innych można uznać za akcesoria. Używaj ich w każdym pokoju w domu.

Moc akcentów domowych polega na sposobie ich używania. Rzucanie kilku ładnych przedmiotów w pokoju nie wystarczy. Musisz prezentować przedmioty w taki sposób, aby pokazać je z jak największą korzyścią.

Regały, kominki i stoliki kawowe to miejsca, w których można znaleźć akcesoria. Pomyśl o tym, jak chcesz prezentować przedmioty, a następnie wykonaj małe eksperymenty. Należy wziąć pod uwagę takie elementy, jak kolor, styl i kształt. Pamiętaj, aby zachować trochę powściągliwości przy wyposażaniu pokoju. Zbyt wiele połączonych ze sobą elementów akcentujących będzie wyglądać na zagracone i niechlujne. Wybierz kilka cennych przedmiotów, a następnie wyróżnij je.