Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on paź 21, 2018 in Wnętrza |

Ogrodzenie posesji

Konstrukcje gabionowe są bardzo popularne w krajach Europy Zachodniej, takich jak Holandia czy Niemcy. Idealnie nadają się do zabezpieczania osuwisk, skarp i koryt rzecznych.

 

Popularność zyskują jako element małej architektury w przestrzeniach publicznych oraz w przestrzeniach prywatnych, między innymi jako ogrodzenie posesji. Oprócz aspektów wizualnych, wpływają również na redukcję hałasu. Połączenie stali z dowolnie wybranym kruszywem, na przykład kamieniem, tworzy efektowny, nowoczesny i trwały element. Idealnie komponują się roślinnością i krajobrazem naturalnym. Oprócz typowego ogrodzenia, mogą służyć jako ławki, dodatkowo rozgraniczając miejską przestrzeń na różne strefy funkcjonalne.

 

Gabiony producent małopolskie do każdego projektu podchodzi indywidualnie, uwzględniając potrzeby i oczekiwania konsumentów. Są one także niezwykle wszechstronne, co pozwala je dowolnie łączyć z innymi elementami, takimi jak ogrodzenia tradycyjne i nowoczesne. Stworzony ogród z takimi konstrukcjami wygląda niezwykle stylowo i ekologicznie. Dodatkowo koszty jego wzniesienia są stosunkowo niskie.