Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 5, 2018 in Wnętrza |

Jasne kolory w łazience – jasna łazienka aranżacje. Jasna łazienka z prysznicem

Jasne kolory optycznie powiększą każde wnętrze. Aranżując łazienkę, warto zadbać, aby te kolory dominowały w jej wnętrzu. Białe, szare barwy rozświetlą ją.

Jasna łazienka aranżacje

Jasna łazienka potrafi zachwycić przestronnością i prostotą. Nie musi być ona tylko biała. Warto jest łączyć jasne barwy, takie jak beż, szary, czy piaskowy. Jasne materiały dodają indywidualny styl i charakter. W takich łazienkach doskonale sprawdzą się materiały naturalne, takie jak kamień i drewno. Delikatne, neutralne kolory dodadzą pomieszczeniu lekkości i świeżości. W takim wnętrzu panuje ład i uporządkowanie. Jasna łazienka aranżacje w niej są ponadczasowe. Taka łazienka potrafi zachwycać przez wiele lat.

Jasna łazienka z prysznicem

Jasna łazienka z prysznicem to wspaniałe rozwiązanie, gdy nasze pomieszczenie nie ma zbyt wielkiego metrażu. Prysznic zaoszczędzi nam miejsca, a jasne płytki poszerzą pomieszczenie. Wyłożenie ścian płytkami z geometrycznymi wzorami dodadzą akcentu nowoczesnej łazience. Zestawienie cementowej szarości, brązu i złamanej bieli to hit sezonu. Duże lustro powiększy całość przez co łazienka wyda się większa niż w rzeczywistości.