Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 12, 2020 in Wnętrza |

Dekoracyjne zegary ścienne

Dekoracyjne zegary ścienne mogą zrobić znacznie więcej niż tylko wskazywać czas. Mogą zająć punkt centralny na pustej ścianie i stanowić dekoracyjny akcent w każdym pomieszczeniu w domu.

 

Zegary mogą nadać styl każdemu pomieszczeniu w domu lub biurze. Mogą ubrać pustą ścianę i dodać element interesujący. Zegary ścienne pokazują Twój osobisty styl i wyjątkowość. Mogą być tradycyjne lub nowoczesne. Niektóre zegary są antykami, a inne są zgodne z najnowszymi trendami.
Dekoracyjne zegary ścienne mogą być używane w każdym wybranym pomieszczeniu. Spróbuj włączyć zegar do istniejącego motywu pokoju. Niektóre motywy do użycia obejmują:
Zegar w pokoju dziecka może pasować do konkretnego motywu pokoju dziecięcego lub pokoju. Popularne tematy to misie, klocki, postacie z kreskówek, anioły, a nawet sport.

Do kuchni wybierz zegary z motywami takimi jak bistro, kawa, owoce, a nawet kogut.

Wybierz bardziej tradycyjny zegar do biura. Prosty design podkreślony metalową lub drewnianą ramą wygląda na wypolerowany i elegancki.

Do pokoju lub pokoju gier wybierz coś fajnego. Tematy takie jak sport, piwo, żeglarstwo, golf, a nawet kasyno i karty działają dobrze.

Salon jest idealnym miejscem na zegar z lustrzanym tłem.

Inne możliwości to zegary z kwiatową twarzą lub religijne. Istnieją nawet zegary, które możesz dodać własny projekt lub zdjęcie. Może zbierzesz określone obiekty tematyczne, dlaczego nie dodasz zegara ściennego, aby uzupełnić swoją kolekcję.

Zegary ścienne również stanowią idealny prezent. Zdobądź jedną z nazwiskiem i datą na prezent rocznicowy lub prezent ślubny. Będzie to niezapomniany spersonalizowany prezent, który będzie cieszył się przez wiele lat.

 

Materiały zegarowe

Zegary ścienne są wykonane z szerokiej gamy materiałów. Niektóre popularne opcje to drewno, metal, a nawet szkło. Wiele z nich to nawet mieszanka różnych materiałów. Niektóre zegary są odporne na warunki atmosferyczne i mogą być używane na zewnątrz, podczas gdy inne są delikatne i należy je traktować ostrożnie. Wybierając materiał, zawsze pamiętaj o lokalizacji i czy zegar będzie narażony na działanie elementów zewnętrznych. Należy również pamiętać, że zegary mogą być zasilane z baterii lub wymagają uzwojenia i wahadła.