Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on paź 30, 2020 in Wnętrza |

Jak tanio zrobić garderobę? Zindywidualizowana garderoba przy małym budżecie? To jest łatwiejsze niż się wydaje!

Dosyć tych rzeczy, które leżą w domu! Z funkcjonalną i spersonalizowaną niskobudżetową garderobą, wszystko będzie na swoim miejscu.

1) Jak zrobić garderobę: Gdzie zainstalować garderobę?

Istnieje rozwiązanie dla każdej konfiguracji. Jeśli twój pokój jest mały, najbardziej odpowiednia jest garderoba w kształcie litery “I” wzdłuż ściany. Garderoba w kształcie litery “L” będzie odpowiednia dla pomieszczenia skonfigurowanego wzdłużnie, a garderoba w kształcie litery “U” dla najbardziej przestronnych pomieszczeń. Szatnia, która ma być skomponowana, kompletny zestaw lub zestawy do wyposażenia szafki i garderoby, masz wybór pomiędzy wieloma rozwiązaniami.
Zacznij od wyliczenia swoich potrzeb. Masz w szafie więcej garniturów niż koszulki? Więc będziesz potrzebował więcej szaf niż półek? Przejdź przez wszystko, żeby ułatwić sobie zakupy. Szafę można zainstalować w dowolnym miejscu.

2) Jak dobrze zrobić garderobę: Odpowiednio dobrać wymiary.

Garderoba jest modułowym i ewolucyjnym meblem par excellence! Można dodawać elementy w zależności od potrzeb, ale zaleca się, aby na początku wypełnić go maksymalnie do 70%, aby zachować margines manewru.
Przed pójściem do sklepu należy dobrze wymierzyć pokój: wysokość (podłoga do sufitu), szerokość i głębokość (zaleca się 60 cm). Masz miejsce na drzwi? Jeśli nie, należy rozważyć drzwi przesuwne, zasłony lub nawet otwartą garderobę.

jak zrobić garderobę

3) Jak zrobić garderobę: Kwestia budżetu.

Małe budżety będą preferowały gotowe do montażu meble. Ten kompletny mebel oferuje już kolumny, półki, szuflady, regały… Tak jest w przypadku wielu asortymentów opatrunków dostępnych w sklepach, które można dostosować do swoich potrzeb. Do Ciebie należy wybór spośród dziesiątków możliwych kombinacji!
Do wyboru są również elementy modułowe, które można łatwo dopasować do swoich wnętrz: kolumny do przechowywania, szafy narożne oraz szeroki wybór wysokości, szerokości i głębokości cokołów. Idealny do personalizacji wnętrza… zgodnie z Twoimi życzeniami i konfiguracją pomieszczeń!

4) Jak zrobić garderobę: Zorganizować się, aby zaoszczędzić czas.

Wydajna garderoba to zorganizowana garderoba! Powinna ona zawierać szafę na długie ubrania o średniej wysokości, półki na koszulki i swetry oraz szuflady o różnej wysokości na bieliznę i biżuterię.
Ułóżcie swoje ubrania zgodnie z tym, jak ich używacie. W strefie pasywnej (w górnej i dolnej części szafy) należy umieścić przedmioty, których używa się mało (czapki, ubrania poza sezonem, itp.). W obszarze aktywnym (w zasięgu ręki), preferujcie ubrania codzienne (swetry, koszulki) posortowane według koloru lub typu (praca, sport).

jak tanio zrobić garderobę

5) Jak zrobić garderobę: Szeroka gama praktycznych i modnych akcesoriów.

Istnieje pełna gama sprytnych aranżacji i akcesoriów do przechowywania wszystkich swoich ubrań. Wyposaż swoje szuflady w przegrody i kup wysuwany wieszak na spodnie lub wieszak na buty montowany na ścianie! Składane lub dziurkowane pudła do przechowywania zachowają Twoje rzeczy starannie schowane w stylu.

6) Jak zrobić garderobę: Nie zapomnij o oświetleniu.

Oświetlenie, które zapala się zaraz po otwarciu drzwi lub małe reflektory LED, które kierują się we właściwym kierunku, aby znaleźć wszystko: nie należy lekceważyć znaczenia światła w Twojej szafie. Dostępnych jest wiele innowacyjnych rozwiązań: zintegrowane oświetlenie, rury ubraniowe, listwy pod regałami… Wszystko, czego potrzebujesz, aby znaleźć swoje rzeczy w mgnieniu oka, nawet rano, gdy się obudzisz!

jak dobrze zrobić garderobę

7) Jak zrobić garderobę: Poproś specjalistę.

Niezależnie od przestrzeni przeznaczonej na garderobę, zawsze zaoszczędzisz miejsce, szukając optymalnej organizacji, dostosowanej do Twoich potrzeb, ale także do konfiguracji Twojego pomieszczenia. Aby mieć pewność, że nie popełnisz błędu i ułatwić sobie proces, wiele marek oferuje usługi w zakresie dekoracji i wyposażenia wnętrz, doradzając Ci i dzieląc się z Tobą swoją wiedzą. Twoja garderoba dostarczona i zmontowana w domu? To jest możliwe! Co powiesz na to, żeby ułatwić ci trochę życie?