Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on paź 22, 2017 in Wnętrza |

Narzuta na łóżko i kanapę – szeroki wybór. Narzuta na łóżko 180×200

Mając nową kanapę w kolorze białym, należy szczególnie uważać, aby jej nie zabrudzić np. czerwonym winem, ponieważ takie plamy bardzo trudno się usuwa
i często trzeba skorzystać z pomocy specjalistów, którzy zawodowo czyszczą tapicerkę. Ponadto jeśli mamy dzieci to zdajemy sobie sprawę, że wybór białej, czy jasnej kanapy był jednak błędem, bo ciągle jest ona zabrudzona, a niektóre plamy pozostawiają po sobie żółte ślady.
Narzuta na kanapę ukrywa zabrudzenia, zabezpiecza przed powstaniem nowych oraz pełni funkcję ozdobną.
Dostępna jest w wielu wzorach i rozmiarach. Może być wykonana z naturalnej skóry owczej, choć to nie jest specjalnie polecane, ponieważ trudno się ją czyści i jest też droga. Warto raczej wybrać tkaniny futerkowe czy bawełnę.

 

W ofercie znajdują się też narzuty na łóżko, które wykonana jest z miękkiej, matowej, bądź błyszczącej tkaniny, w różnych wymiarach.
Szczególnie często wybierana jest narzuta na łóżko 180×200, która podkreśli charakter sypialni. Pasuje ona zarówno do wnętrz w stylu industrialnym, czy też prostym i klasycznym. Możemy się też zdecydować na modną narzutę z drukowaną grafiką.