Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 18, 2020 in Wnętrza |

Pierwsze kroki w remoncie łazienki

Przeróbka łazienki to prosty sposób na upiększenie domu. Ale zanim zaczniesz mierzyć wymiary otwartego prysznica, czy wielkość płytek, powinieneś poświęcić trochę czasu na zaplanowanie remontu łazienki krok po kroku, abyś dokładnie wiedział, w co się pakujesz.

Stwórz swój projekt „makijażu” łazienki

Przed przebudową łazienki powinieneś zdecydować się na nowy projekt, który pasuje do twojej wizji, a także zestawu umiejętności. Jest tak wiele różnych sposobów podejścia do metamorfozy w łazience, od zamiany próżności do patroszenia przestrzeni i rozpoczynania od zera. W przypadku drugiej opcji musisz zastanowić się jak znaleźć ekipę remontową, która dobrze i w miarę tanio wykona Twój projekt. Być może doradzi też co warto zmienić a co zostawić.

Oto kilka elementów wystroju, które koniecznie musisz ustalić przed rozpoczęciem remontu łazienki:

-Kolorystyka: Czy jesteś fanem niebieskich odcieni? A może odcienie szarości pasują do reszty Twojego wystroju? Wybierz kolor z wyprzedzeniem, aby upewnić się, że nowe płytki łazienkowe nie kolidują z wyborem farby.
-Nowe urządzenia: Czy wymienisz lub przerobisz swój prysznic / wannę? Czy instalujesz nowy zlew? Zastąpienie jednego lub obu tych urządzeń zwiększy czas i budżet projektu.
-Miejsca do przechowywania: Gdzie będziesz przechowywać ręczniki i kosmetyki po przebudowie? Jeśli wyjmujesz szafę, aby powiększyć pokój, upewnij się, że masz półki lub szafki, aby nadrobić utracone miejsce do przechowywania w łazience.
-Lokalizacja mediów: Czy wiesz, gdzie znajdują się przewody elektryczne i rury hydrauliczne? Upewnij się, że masz dokładne pomiary dla każdego z nich, abyś nie potrzebował drogich napraw.