Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on paź 4, 2023 in Wnętrza |

Lodówka No Frost – co warto o niej wiedzieć?

Nowoczesne rozwiązania w zakresie lodówek sprawiły, że nie jest to już tylko proste urządzenie służące do przechowywania żywności. Dzisiaj są to sprzęty dopasowane do naszych potrzeb, którymi sterujemy z poziomu naszych smartfonów. Czy wiesz jednak, czym może zaskoczyć Cię lodówka No Frost? Poznaj zalety tego wyjątkowego urządzenia od marki Samsung!

Lodówka – niezbędne urządzenie w Twojej kuchni

Nie da się ukryć, że bez lodówki trudno byłoby nam funkcjonować. Dlatego jest to często jedna z pierwszych rzeczy, którą kupujemy do nowego mieszkania. Może być mała i kompaktowa, ale też duża i pojemna, dzięki czemu z powodzeniem będzie z niej korzystała cała rodzina.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię lodówka biała, czy też może ze względu na styl aranżacji kuchni lepiej wpasuje się w nią czarna lodówka – warto postawić przede wszystkim na urządzenie nowoczesne, energooszczędne i proste w obsłudze. Co będzie w tym przypadku ciekawą propozycją?

Lodówka No Frost – poznaj nowoczesne urządzenie od marki Samsung

Lodówka z technologią No Frost od marki Samsung to wybór, który wydaje się odpowiedni zarówno dla tych mniej wymagających użytkowników, jak i tych, którzy oczekują, że będzie to urządzenie nowoczesne, a nawet energooszczędne. Przede wszystkim takie lodówki są proste w czyszczeniu. Zastosowana technologia doskonale eliminuje problem oblodzenia i szronu w lodówce.

Okazuje się, że najczęściej kupowane lodówki na polskim rynku to lodówki Samsung*. To kolejny dowód na to, że marka ma w swoim asortymencie naprawdę ciekawe propozycje, które trafiają w różne gusta. Doceniają je zarówno fani nowoczesnych technologii, jak i osoby, które szukają prostej w obsłudze, energooszczędnej lodówki, która pozwoli na komfortowe przechowywanie żywności.

Czym wyróżnia się lodówka No Frost?

Lodówka No Frost to przede wszystkim mniejsza wilgoć, która pozwala na zachowanie dłuższej świeżości produktów. Nie przejmuj się tym, że produkty będą do siebie przywierać. Technologia No Frost znacząco ogranicza powstawanie oblodzenia oraz szronu, a to oznacza, że zyskujesz jeszcze więcej miejsca do przechowywania! Zdecyduj, jak spożytkować wolną przestrzeń.

To, co jednak w szczególności zaskakuje użytkowników lodówek z technologią No Frost**, to mniejsze zużycie energii. Gdy w urządzeniu tworzy się szron, to jest ona zmuszona zmniejszyć wydajność, a jednocześnie pobiera wciąż tyle samo prądu. W przypadku urządzeń marki Samsung zużywane jest relatywnie tyle samo energii bez zmniejszania efektywności.

Wybierając lodówko-zamrażarki No Frost, masz pewność, że przechowywanie żywności stanie się niezwykle proste. Produkty dłużej pozostają świeże i smaczne, a dodatkowo nie tracisz czasu na czyszczenie urządzenia z nadmiaru lodu.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

* W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung

**Technologia No Frost firmy Samsung utrzymuje stałą temperaturę, dzięki czemu ścianki urządzenia nie pokrywają się szronem i lodem. Ponadto szybciej chłodzi, zwiększa wytrzymałość systemu i pozwala uniknąć marnowania energii na rozmrażanie. Na podstawie porównania nie wyposażonej w technologię No Frost lodówki Samsung RL39THCTS i posiadającego to rozwiązanie modelu RB31FERNCWW. Rezultaty mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania przez konsumenta.