Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 12, 2018 in Wnętrza |

Postery w ramkach ledowych ozdobią twój salon – ramki plakatowe

Postery są niezwykle popularnym elementem dekoracyjnym domu. Nie trzeba kupować drogich reprodukcji. Można z powodzeniem wydrukować w drukarni grafikę lub kupić gotową i umieścić w ramce. Ramki plakatowe świetnie eksponują grafiki, gdyż najczęściej są bardzo proste i pozbawione zdobień. Urządzając mieszkanie w stylu loft możemy posłużyć się ramkami aluminiowymi, które doskonale komponują się z meblami w stylu industrialnym.

 

Grafika w stylu pop art uzupełni surowe wnętrze mieszkania i nieco ociepli jego aranżację. Można zdecydować się na postery z motywami roślinnymi, zwierzęcymi, portret, abstrakcję, czy też sentencję.
Dostępne są także ramki ledowe, które podświetlą grafikę podobnie do reklamy zewnętrznej umieszczonej na peronach i przystankach. Jeśli lubimy minimalistyczny styl, możemy zdecydować się na akrylowe ramki led. Podświetlenie jest bardzo subtelne i obejmuje jedynie brzegi ramki. Dla miłośników ekologicznych rozwiązań są ramki drewniane, które podkreślą rustykalny charakter wnętrza domu. Ramki są elementem pasującym do każdego wnętrza, a umieszczone w nich grafiki współgrają z jego aranżacją.