Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on gru 30, 2017 in Wnętrza |

Ceramika łazienkowa pasuje do każdej łazienki, niezależnie od aranżacji. Ceramika sklep internetowy – mydelniczka ceramiczna

Polska ceramika jest niezwykle ceniona. Przede wszystkim jest ręcznie zdobiona i wypalana według najwyższych standardów jakości. To nie tylko stylowe zestawy kawowe i obiadowe, ale także drobna ceramika łazienkowa. Wśród oferty sklep internetowy proponuje szeroki wybór wzorów i modeli mydelniczek.
Mydelniczka ceramiczna wykonana jest z gliny szamotowej i wypalana dwukrotnie, przez co nie nasiąka wodą. Wzory są często malowane ręcznie, za pomocą specjalistycznych farb zdobniczych, które są wodoodporne. Często mydelniczki ceramiczne wyposażone są w silikonowe nóżki, dzięki czemu można je stabilnie postawić na brzegu umywalki, czy też wanny.

 

Taka mydelniczka idealnie wpisze się w aranżację łazienki w stylu retro. Mydelniczki bez zdobień, w jednym kolorze, np. w kształcie głowy kota, świetnie będą pasowały do nowoczesnej łazienki z matowymi płytkami, czy panelami ściennymi ze szkła, a także podłogą żywiczną 3D. Można wybrać także mydelniczkę z drukowanym wzorem.
Do łazienki w stylu rustykalnym pasować będzie mydelniczka ceramiczna z kwiatowym ornamentem, np. lawendowym, czy w stylu łowickim.