Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 30, 2018 in Wnętrza |

Projekt małej łazienki na poddaszu. Jak zaprojektować łazienkę na poddaszu. Projekt łazienki 2m2

Każdy chce, aby jego łazienka na poddaszu była ładna i wygodna. Nie każdy gotowy projekt małej łazienki na poddaszu spełnia nasze oczekiwania.

Projekt małej łazienki na poddaszu

Łazienka na poddaszu sprawia często problemy przy wykańczaniu. Jednak producenci ceramiki łazienkowej stworzyli wiele udogodnień dla właścicieli łazienek na poddaszu. Istnieje możliwość zamówienia pod wymiar ścianek do kabiny prysznicowej, a umieszczenie jej nawet pod dużym skosem nie stwarza problemu. Na urządzenie łazienki na poddaszu ma wpływ wysokość ścianki skokowej.

Projekt łazienki 2m2

Urządzenie tak małej łazienki nigdy nie jest łatwym zadaniem, jednak gdy ją dobrze zaplanujemy potrafi stać się zarówno efektowna, jak i wygodna. Projekt łazienki 2m2 to prawdziwe wyzwanie. Wymaga wiele pomysłowości. Należy w takiej łazience zadbać o jasną, chłodną kolorystykę, gładkie płytki, wielkie lustro i dobre oświetlenie. To sztuczki, które powiększą małą łazienkę. W kabinie prysznicowej zamiast brodzika można zastosować odpływ w podłodze. Prysznic będzie zasłaniany tylko na czas kąpieli, a otwarty da dodatkową przestrzeń.