Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on paź 12, 2017 in Wnętrza |

Zwiększ przychody swojej firmy – rozreklamuj ją, za pomocą naklejek samoprzylepnych. Napisy z folii samoprzylepnej cennik

W obecnie na rynku firm istnieje duża konkurencja, więc warto również inwestować w reklamę, aby zwiększyć przychody swojej firmy. Jeżeli nie stać cię na reklamę np. na bilbordzie, która jest droga, warto zdecydować się i wybrać naklejki samoprzylepne nacinane, jak i napisy z folii samoprzylepnej.
Mają one szerokie zastosowanie w reklamie. Okleja się nimi zarówno samochody, jak i wystawy sklepowe.
Są one odporne na zmienne warunki atmosferyczne, jak i promienie UV. Objęte są gwarancją. Ich montaż jest niezwykle prosty i łatwy, nie wymaga nawet specjalnych umiejętności. Ich usunięcie nie pozostawia śladów.

 

Wykonane są z trwałych materiałów. Wycina się je za pomocą plotera co sprawia, że można wycinać dowolne kształty, modele, a nawet grawerować.
Cennik zależny jest od także kształtu i wielkości naklejek, czy też folii.
Ustalany jest indywidualnie. Do każdego zamówienie firma podchodzi z najwyższa precyzją i starannością co gwarantuje zadowolenie klientów i usługi na najwyższym poziomie. Wszystkie zamówienia realizowane są terminowo.

Innym rodzajem naklejek samoprzylepnych są, takie, które przykleja się na ściany, jako element dekoracyjny. Znajdziemy wiele wzorów i deseni, a atutem naklejek jest to, że nie pozostawiają śladów. W ten sposób można odmienić wygląd “nudnej” ściany.