Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on paź 2, 2019 in Wnętrza |

Łazienka z prysznicem

Wybór dostępnej armatury łazienkowej w sklepach jest bardzo szeroki. Producenci armatury łazienkowej opracowują coraz to nowe rozwiązania pasujące do różnych wnętrz. Urządzasz strefę kąpielową i zastanawiasz się co wybrać, prysznic, a może klasyczną wannę? W małej łazience trzeba liczyć się z każdym centymetrem.

 

Z tego powodu warto poważnie przemyśleć model i konstrukcję kabiny. Na rynku znajdziemy różne kabiny prysznicowe, na przykład kwadratowe, prostokątne lub okrągłe. Do małego pomieszczenia świetnie się sprawdzi kabina o okrągłym kształcie, która nie posiada kantów. Popularność zyskują kabiny typu walk in.

 

Ich cechą charakterystyczną jest to, ze są odgrodzone od reszty pomieszczenia jedną szklaną ścianką. W takim przypadku nie montuje się klasycznego brodzika, jest on najczęściej zrównany z podłogą. Odpływ zamontowany jest w podłodze. Rozwiązanie to daje wrażenie lekkości i większej przestrzeni. Dlatego idealnie sprawdzi się w naprawdę małej łazience. Również utrzymanie czystości jest dużo łatwiejsze. Producent kabin typu walk in oferuje indywidualne zamówienia na wymiar, dzięki czemu użytkowanie i korzystanie z łazienki będzie o wiele bardziej wygodne.