Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lis 28, 2020 in Wnętrza |

7 ważnych rzeczy, których może brakować w Twojej sypialni

7 ważnych rzeczy, których może brakować w Twojej sypialni

Główna sypialnia to coś więcej niż miejsce, do którego pójdziesz, gdy poczujesz się zmęczony. Staje się twoją spokojną przestrzenią, w której możesz się zrelaksować. Sypialnie główne ewoluowały przez lata we wspaniałe kokony i jest kilka elementów, które możesz chcieć dodać, aby jak najlepiej wykorzystać swoją sypialnię. Jeśli myślisz o ulepszeniu lub odnowieniu sypialni , podnieś ją z prostego do wyrafinowanego dzięki tym niezbędnym elementom z 6 sypialniami.

Znaczenie kojących schematów kolorów

Białe ściany są wyjątkowo nudne, a powodem, dla którego wiele sypialni głównych jest białych, jest neutralny kolor. Pozwala dowolnie udekorować pomieszczenie na białym tle. Są jednak inne kolory, które możesz wziąć pod uwagę, jeśli chcesz odejść od bieli. Rozważ pomalowanie ścian na kolor beżowy, bladoniebieski, słomkowy lub szary lub ich kombinację. To relaksujące i neutralne kolory, które zmienią Twoją sypialnię w kojącą przystań. Utrzymuj meble i dekoracje w tej samej rodzinie kolorów, aby uzyskać jednolite wykończenie, aby zapobiec kolizji.

Przytulny dywan

Trudno jest wstawać rano i tak jest, ale jest jeszcze gorzej zimą, kiedy bosymi stopami uderzasz o zimną drewnianą podłogę. Sekretem ulepszenia głównej sypialni nie jest dodawanie rzeczy, których potrzebujesz, ale rzeczy, na które masz ochotę, a w mroźny zimowy poranek chcesz położyć stopy na ciepłym dywanie. Dywany nie muszą być przesadnie dramatyczne i nie muszą być kolorowe; jeśli podoba Ci się wygląd gołej podłogi, zainwestuj w skromny dywan w neutralnych kolorach, który po prostu zakrywa obszar obok łóżka.

Nawilżacz powietrza

Zdarza Ci się wstawać z suchością w buzi? Twoja skóra jest nadmiernie sucha? To wszystko może być winą zbyt suchego powietrza. Dzięki odpowiednio nawilżonemu powietrzu nasze codzienne funkcjonowanie oraz jakość snu są na bardzo wysokim poziomie. Zapomnij raz na zawsze o popękanych ustach czy podrażnionych oczach. Kup nawilżacz powietrza i zadbaj o to czym oddychasz.

Wygodny materac

Można by pomyśleć, że ponieważ spaliśmy tyle czasu, wszyscy mielibyśmy najlepsze materace na świecie. Jednak większość ludzi nie śpi dobrze, ponieważ mają niewygodne lub zepsute materace .
Prawda jest taka, że spędzamy około 229 961 godzin śpiąc przez całe życie i musimy maksymalnie wykorzystać to na meblu, który nas wspiera. Niech rzucanie się i obracanie w nocy to już przeszłość i zainwestuj w nowy materac. Nie tylko będziesz lepiej spać, ale może nadać Twojemu łóżku estetykę, której nie może zapewnić płaski, zużyty materac.

Ukryty magazyn

Przechowywanie nie zawsze musi być widoczne, a często nie zawsze mamy miejsce na kolejną szafę w naszej głównej sypialni. Jednak w miarę jak życie toczy się dalej, gromadzimy coraz więcej rzeczy. Ukryty schowek to świetny sposób na utrzymanie porządku w pokoju. Nisko profilowe szafki można ukryć pod łóżkiem lub w samych szafach, aby zapewnić porządek i chaos. Jeśli masz mały pokój, zainwestuj w mebel, który może pełnić funkcję siedzenia i użyj go do przechowywania.

Świetny czas na refleksję

W wielu sypialniach brakuje jednej rzeczy, która zawsze powinna się tam znajdować: lustra . Oprócz tego, że rano będziesz potrzebować lustra do przygotowania, świetnie sprawdza się również jako element dekoracyjny, a strategicznie umiejscowiony może sprawić, że pomieszczenie będzie wydawać się większe. Nie musisz inwestować w duże lub nawet pełnowymiarowe lustro, lustro przyciągające poziom będzie już stanowić ogromną różnicę do swojego pokoju. Jeśli brakuje Ci miejsca na ścianie, możesz również zawiesić lustro w szafie na drzwiach.

Odpowiednie oświetlenie

Oświetlenie sypialni to zawsze problematyczny obszar, ponieważ chcesz czegoś stylowego, ale także czegoś, co tworzy swobodną atmosferę. Zainwestuj w górne oświetlenie i lampkę nocną, abyś mógł sterować światłami od wysokiej do niskiej intensywności.