Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 21, 2018 in Wnętrza |

Projekty łazienek z drewnem. Drewno w łazience. Projekty łazienek z elementami drewna

Meble z drewna zawsze będą się świetnie prezentować, niezależnie, w jakim pomieszczeniu będą stać. Wyglądają one bardzo stylowo i estetycznie.

Projekty łazienek z drewnem

W takim miejscu jak łazienka drewniane meble mogą okazać się jednak dość problematyczne- ze względu na dużą wilgoć trzeba zadbać o ich impregnację. Przez unoszącą się parę wodną, Zachlapania, zmieniającą się temperaturę, różne kosmetyki i detergenty, drewno może stracić blask.
Pomimo to, projekty łazienek z drewnem cieszą się popularnością. Drewno ociepla wnętrze, które dzięki niemu nabiera elegancji.

Projekty łazienek z elementami drewna

Tworząc lub przeglądają projekty łazienek z elementami drewna musimy zadecydować, jaki gatunek drewna, w czym pomoże nam wiedza, jakie gatunki w jakim stopniu są odporne na wilgoć i duże różnice temperatur. Jednym z lepszych wyborów do łazienki będą: drewno egzotyczne, ale także dąb, modrzew, buk. Świetnym pomysłem na drewniane wykończenie łazienki będą drewniane podłogi, rustykalne belki w przypadku łazienek na poddaszu, meble z drewna naturalnego, ściany i blaty pokryte drewnem, płytki ze wzorem drewna.