Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 10, 2020 in Wnętrza |

Poszukaj stolarza

Remont dla wielu osób jest ogromnym przeżyciem. Sentyment, a może złe wspomnienia? Coś przemija, jednak pojawia się nowe, świeże, co daje widok na lepsze jutro. Nie obawiaj się, każdy chce mieć lepiej, nie zawsze wychodzi dobrze, jednak metoda prób i błędów jest najlepsza.

Co można zmienić?

Warto zacząć od salonu, jak dawniej zwano dużego pokoju, gdzie jest to pomieszczenie najbardziej reprezentatywne, to tutaj przyjmujesz gości, to tutaj obejrzysz film, zasiądziesz do wspólnego świętowania. Malowanie ścian jest obowiązkowe, nowe firany i zasłony, a podłogi? Tak to także jest możliwe, często niewielkim nakładem finansowym można wywołać piorunujący efekt, wystarczy dobrze poszukać.

Wymiana podłogi

Panele czy drewno? Najczęściej pada decyzja na panele, pięknie wyglądają, efekt wspaniały a dodatkowy plus to taki, że rozwiązanie nie jest zbyt drogie, gdzie za pięć lat znów będzie można zmienić podłogę. Rarytasem mogą okazać się listwy przypodłogowe. W sklepach budowlanych najczęściej dostępne są modele plastikowe, jednak istnieje szansa, wykonać drewniane na zamówienie.

Nie musisz mieć zaprzyjaźnionego stolarza, w sieci jest wiele ofert chociażby listwy drewniane Poznań. Decyzja należy do nas, na co się zdecydujemy czy będzie nas stać na poniesienie dodatkowych kosztów.

Ciekawym rozwiązaniem jest także poziomowanie sufitu i co ważne, dodatkowe oświetlenie. Wydatek trochę większy, sprawia, że nasz pokój nabiera nowoczesności, pięknego wyglądu i charakteru.