Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 11, 2018 in Wnętrza |

Mała łazienka jaki kolor płytek? Metamorfoza łazienki. Jak pomalować płytki łazienkowe?

Nie każdy właściciel łazienki może cieszyć się jej przestronnością i dużym rozmiarem. Istnieją jednak sposoby na to, aby poprzez dobór płytek optycznie ją poszerzyć i czuć się w niej bardziej komfortowo.

Mała łazienka jaki kolor płytek

Do niewielkiego pomieszczenia najlepiej dobrać płytki w jasnych kolorach. Warto, żeby były to chłodne odcienie- tworzą one wrażenie przestrzeni. Należy unikać grubych, kontrastowych fug- dają one efekt pomniejszającej szachownicy.

Płytki odbijające światło

Gdy już uporamy się z pytaniem mała łazienka jaki kolor płytek warto zadbać, aby kupić płytki odbijające światło. Odpowiednie oświetlenie i błysk płytek pozwolą uzyskać wrażenie przestrzeni.

Jak pomalować płytki łazienkowe

Malowanie płytek łazienkowych to świetny sposób na szybki remont. Jak pomalować płytki łazienkowe? Instrukcję znajdziecie poniżej.
Przed malowanie należy usunął z płytek stary silikon- nie można go trwale malować. Po pomalowaniu płytek trzeba go z powrotem uzupełnić. Aby pomalować stare płytki w łazience trzeba użyć farby renowacyjnej (V33). Należy dokładnie zapoznać się z załączoną do niej instrukcją.