Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on gru 22, 2023 in Wnętrza |

Pralko-suszarka Samsung – jakie ma zalety?

Pralko-suszarka Samsung – jakie ma zalety?

Nowoczesna pralko-suszarka Samsung to wręcz duet idealny. Zaawansowane technologie i przydatne funkcje zastosowane w urządzeniach do prania i suszenia Samsung nie tylko ułatwiają wykonywanie domowych obowiązków, ale również pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu, na którym tak szczególnie nam zależy. Sprawdź, jakie inne zalety mają pralko-suszarki Samsung.

Samsung pralko-suszarka – technologie i funkcje

Pralko-suszarka Samsung to naszym zdaniem zdecydowanie najbardziej funkcjonalne urządzenie w Twojej łazience lub pralni. Energooszczędne i skuteczne pranie w krótszym czasie, intuicyjna obsługa, możliwość dodawania ubrań w trakcie cyklu, czy odświeżanie i dezynfekcja tkanin ciepłym powietrzem – to tylko niektóre z zalet, jakie posiadają urządzenia 2w1 Samsung. Pralko-suszarka Samsung to idealne rozwiązanie do niewielkich przestrzeni, gdzie liczy się każda wolna przestrzeń. Wszystkie modele urządzeń gwarantują niezawodne działanie i cichą pracę, dzięki silnikowi Digital Inverter. Jego bezszczotkowa budowa pozwala na mniejsze zużycie energii niż w tradycyjnych pralkach, a 10- lub 20-letnia gwarancja* potwierdza bezawaryjność urządzenia Samsung. Pralko-suszarka to pojemny sprzęt AGD, którego ładowność bębna jest podawana w formie dwóch niezależnych od siebie wartości – maksymalnego ciężaru ubrań przeznaczonego do prania oraz do suszenia. Większość dostępnych modeli tych urządzeń przyjmuje wsad prania i ubrań do suszenia o pojemnościach 8/5 kg, 7/4 kg, 10,5/6 kg oraz 9/6 kg. Ponadto, wybrane modele zostały wyposażone w dodatkowe drzwi AddWash™, dzięki którym dodawanie ubrań na każdym etapie prania lub suszenia nie jest już problemem (pod warunkiem, że temperatura nie przekroczy 50 stopni celsjusza).

Jakie pralko-suszarki Samsung wybrać?

·        Pralko-suszarka Samsung Eco Bubble™

Pralka i suszarka Samsung są oparte na innowacyjnej technologii aktywnej piany, gwarantującej skuteczne usuwanie plam nawet w niskich temperaturach. Woda, powietrze i detergent łączą się ze sobą przed rozpoczęciem cyklu prania, wnikając dogłębnie w tkaniny i rozpuszczając zanieczyszczenia, a przy tym chroniąc delikatne materiały i kolory. Dzięki tej technologii, pralko-suszarka Samsung Eco Bubble™ (np. Pralko-suszarka Samsung Eco Bubble™ WD80T554DBX, 8/5 kg) zapewnia dokładne pranie i suszenie przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii elektrycznej oraz wody. Ponadto, program z funkcją pary pozwala pozbyć się aż do 99,9% bakterii i alergenów**. Dzięki temu pralko-suszarka Samsung Eco Bubble™ jest doskonałym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi, gdzie dokładne usuwanie zanieczyszczeń i detergentów jest kluczowe.

·        Pralko-suszarka Samsung Slim

Urządzenia do prania i suszenia w wersji slim zapewniają nie tylko wygodę użytkowania, ale również pozwalają zaoszczędzić miejsce. Pralko-suszarka Samsung Slim (np. Pralko-suszarka Slim WD8NK52E3AW, 8/5 kg) ma znacznie węższe wymiary na zewnątrz (głębokość maksymalnie 46 cm), ale jest tak samo pojemna wewnątrz jak standardowe sprzęty. Pojemność pralko-suszarki Samsung Slim wynosi aż 8 kg wsadu prania i 5 kg suszenia. Pralki i suszarki Samsung w wersji slim to kompaktowe rozwiązanie, które wpasuje się w aranżację każdego wnętrza.

·        Pralko-suszarka Samsung Quick Drive™

Dzięki pralko-suszarkom Samsung z technologią Quick Drive™ zyskasz skutecznie czyste i suche pranie nawet o 50% szybciej, oszczędzając przy tym aż do 20% energii elektrycznej***. Innowacyjna konstrukcja bębna Q-Drum™ składa się z dwóch obracających się niezależnie części, które sprawiają, że ubrania poruszają się nie tylko z góry na dół, ale również do przodu i do tyłu. Dzięki temu pralko-suszarka Samsung Quick Drive™ (np. Pralko-suszarka Samsung Quick DriveWD90T954ASH, 9/6 kg) gwarantuje szybsze usuwanie zabrudzeń.

·        Pralko-suszarka Samsung z funkcją AirWash

Dzięki innowacyjnej funkcji AirWash możesz odświeżyć i zdezynfekować ubrania bez konieczności prania i użycia detergentów. Pralko-suszarki Samsung z technologią AirWash pozwalają usuwać nieprzyjemne zapachy oraz do 99,9% bakterii i alergenów z ubrań jedynie za pomocą ciepłego powietrza****. To idealna opcja do delikatnych tkanin, których nie można prać w pralce.

Pralko-suszarka Samsung została również wyposażona w intuicyjny i wygodny panel sterowania AI Control oparty na sztucznej inteligencji. Dzięki niemu możemy personalizować ustawienia urządzenia, zapamiętywać preferencje użytkownika oraz sugerować programy prania i suszenia. Dodatkowo, pralko-suszarką Samsung można sterować zdalnie za pomocą smartfona dzięki aplikacji Smart Things*****.

*20-letnia gwarancja dotyczy silnika i obowiązuje dla wybranych modeli urządzeń. Przyznawana jest wyłącznie na urządzenia zakupione po 1 lipca 2022 r. Dla urządzeń zakupionych przed 1 lipca 2022 r. przysługuje 10-letnia gwarancja na silnik.

**Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić. Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

****Na podstawie badań Intertek: seria WW8000T vs. WW6500K. Skrócenie czasu prania o 50% oraz zmniejszenie zużycia energii o 20% (40°C, połowa załadunku), przy założeniu wydajności prania ±5%.

****Na podstawie badań Intertek. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

*****Dostępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android i iOS. Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi.