Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lis 12, 2017 in Wnętrza |

Komplet ręczników bambusowych uniwersalnym prezentem na różne okazje

Wybór ręczników jako dodatku do prezentu ślubnego, czy prezentu urodzinowego, może być bardzo trafiony, szczególnie jeśli osoba obdarowywana jest alergikiem. Komplet ręczników na prezent jest gustownie opakowany. Możemy zamówić ręczniki w różnych kolorach i z różnorodnymi wzorami. Ręcznik z wyszywanymi inicjałami lub napisami typu “Mąż” i “Żona” są bardzo popularne i są świetnym pomysłem na prezent. Najlepiej jeśli wybierzemy ręczniki, które nie tylko wizualnie ładnie się prezentują, ale także są funkcjonalne. Ręczniki bambusowe są szczególnie polecane dla osób, które cierpią z powodu chorób skórnych i alergii. Dobrze pochłaniają wilgoć, a jednocześnie błyskawicznie wysychają. Dzięki temu ograniczamy w łazience rozwój bakterii i grzybów.

 

Ręcznik bambusowy sprawdzi się także dla osób, które często podróżują w ramach couchsurfingu, a tym samym nie korzystają z usług hoteli.
Sprawdzi się także jako prezent dla przyszłej mamy, w ramach Baby Shower. Ręczniki bambusowe są tak miękkie, że nadają się nawet dla wymagającej skóry niemowlaka i nie przyczyniają się do jej zaczerwienienia ani wykwitów skórnych.