Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 4, 2017 in Wnętrza |

Dodatki do domu w stylu vintage odmienią każde wnętrze – lampy stylowe

Jeżeli uważasz, że twój salon urządzony jest niemodnie, a nie możesz sobie pozwolić na jego całkowity remont, możesz zmienić jego wygląd, wybierając dodatki do domu vintage. To zarówno lampy stylowe z dużymi abażurami, obrazy ozdobne, w masywnej ramie, które można postawić na komodzie, bądź też zawiesić na ścianie. Świetnie sprawdzą się świeczniki stylizowane wraz z masywnymi prostymi świecami.
Styl vintage sprawia, że nasz dom nabiera przytulnego charakteru. W tym stylu królują biele, czy też szarości.

 

Dobrym pomysłem również jest wykorzystanie starych mebli, pochodzących nawet z lat 30 tych XX wieku i jeżeli są bardzo zniszczone, możemy je niewielkim kosztem odrestaurować.
Natomiast, jeżeli jesteś dopiero na etapie urządzania mieszkania, warto zdecydować się na styl vintage, który obecnie cieszy się coraz większą popularnością. Meble i dodatki stylizowane można zakupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.
Znajdziemy w nich bardzo szeroki wybór. Warto również wybrać się na pchli targ, gdzie być może znajdziemy jakiś oryginalny drobiazg np. stary wazon, który dodatkowo podkreśli charakter naszego wnętrza.