Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lis 30, 2017 in Wnętrza |

Ręczniki bambusowe najlepsze do hoteli i ośrodków SPA. Ręczniki hotelowe producent

Od pokojów hotelowych i łazienek hotelowych wymaga się sterylnej czystości. W określonym standardzie jest to wymóg. Każdy pokój musi być wyposażony w ręczniki. Ponieważ niektórzy goście hotelowi mogą mieć różne alergie, ręczniki powinny być wykonane z materiałów, które są bezpieczne i nie podrażniają wrażliwej skóry. Takie wymogi spełniają ręczniki bambusowe, które miękkością przypominają jedwab. Ręczniki hotelowe wykonane z włókna wiskozowego wchłaniają wilgoć i szybko wysychają.

 

Ponadto nie absorbują nieprzyjemnych zapachów, a także bakterii z otoczenia i nie rozwijają się na ich powierzchni groźne dla zdrowia grzyby. Ręczniki bambusowe to najwyższy standard i niespotykana miękkość materiału. Ich atutem jest także materiał korzystny dla środowiska i chłonność o ponad połowę większa niż w przypadku bawełny. Ponadto struktura materiału jest bardzo wytrzymała.
Renomowany producent ręczników bambusowych poleca je nie tylko do hoteli ale również ośrodków spa. Świetnie sprawdzą się w łaźniach parowych i w trakcie wykonywanych zabiegów kosmetycznych. Warto kupić takie ręczniki do swojej łazienki i cieszyć się ekskluzywnością w swoim domu.