Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 12, 2023 in Wnętrza |

Dekoracja dla podróżnika. Drewniana mapa świata do salonu

Dekoracje ścienne powinny odzwierciedlać styl wnętrza i duszę domowników. Dzięki ozdobom można nawiązać do własnych zainteresowań lub marzeń. Drewniana mapa świata na ścianie sprawia, że wnętrze skupia się na pasji poznawania nowych miejsc i podróżowania. Taka dekoracja doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy i trafia w gusta współczesnych obieżyświatów.

1. Drewniana mapa świata do nowoczesnych wnętrz

2. Mapa świata w salonie miłośnika podróży

3. Drewniane mapy na prezent

Zawieszając mapę świata na ścianie, można mieć pewność, że stworzyło się wyjątkową dekorację na lata. Drewniana mapa pięknie prezentuje się na jasnym lub ciemnym jednolitym tle. Wypełnia dużą przestrzeń i sprawia, że pomieszczenie nie wydaje się puste i pozbawione charakteru. Mapa z drewna to wspaniała dekoracja za dużą kanapą lub nad szeroką komodą. Poznaj zalety drewnianych map dekoracyjnych.

Drewniana mapa świata do nowoczesnych wnętrz

Drewniana mapa świata sprawia, że pomieszczenie nabiera nowego charakteru. Drewno to materiał, który kojarzy się z ciepłem i przytulnością. Dobrze komponuje się z różnymi barwami i naturalnymi dodatkami. Dzięki temu dekoracje drewniane świetnie spisują się w salonie, który służy wypoczynkowi i spędzaniu czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Sprawiają, że pomieszczenie sprzyja relaksowi.

Na mapie świata z drewna znajdują się nazwy krajów, oceanów itp. W zależności od rozmiaru mapy cała dekoracja może składać się z samych kontynentów zamieszkanych lub zawierć dodatkowo Antarktydę oraz różę wiatrów. Całość dekoracji na ścianę wykonuje się z drewna w naturalnym odcieniu, dębu, orzecha lub hebanu. Dzięki temu kolor mapy można dopasować do aranżacji wnętrza i własnych preferencji kolorystycznych. Do każdej mapy dołączono instrukcję montażu, dlatego jej zawieszanie nie sprawia trudności bez względu na liczbę elementów.

Mapa świata w salonie miłośnika podróży

Mapa drewniana z nazwami państw to doskonały wybór dla miłośników podróżowania. Ściany w ich domach zwykle wypełniają pocztówki i zdjęcia z różnych stron świata, dlatego mapa wpisuje się w wystrój. Kontynenty z nazwami krajów umożliwiają doczepianie fotografii wykonywanych w każdym z nich, by stopniowo zapełniać mapę wraz z kolejnymi wyjazdami w odległe zakątki. Dobra jakość drewna zapobiega uszkodzeniom dekoracji ściennej, dlatego mapa niezawodnie służy przez lata.

Mapa z drewna jest w całości wykonywana ręcznie. Dzięki temu jej elementy są dopracowane i cechują się dokładnością wyższą niż w przypadku wycinania maszynowego. Jej krawędzie mają precyzyjne wykończenie. Są pozbawione drzazg i innych niedoskonałości. Można zawiesić na ścianie wszystkie elementy bez obaw, że ktoś przypadkowo skaleczy się w rękę w trakcie montażu lub podczas zawieszania zdjęć z podróży.

Drewniane mapy na prezent

Mapy drewniane przedstawiające świat to świetny pomysł na prezent dla przyjaciela lub kogoś z rodziny. Można wręczać je na okrągłe urodziny i parapetówki, by amatorzy podróżowania czuli się we własnym domu jeszcze lepiej. Mapa z drewna to estetyczna dekoracja, która dobrze komponuje się z wieloma meblami i akcesoriami, dlatego łatwo znajdzie się na nią miejsce. Obdarowana osoba może powiesić mapę zarówno w salonie, jak i w na ścianie sypialni bądź w przestronnym, długim korytarzu. Uniwersalna dekoracja jest lekka, dlatego z powodzeniem montuje się ją nawet na cienkich ścianach działowych z płyt kartonowo-gipsowych. Nie trzeba ich wcześniej wzmacniać ani kupować specjalnych długich kołków do wieszania ciężkich przedmiotów.

Zapoznaj się z ofertą https://www.sikorka.net/produkt/drewniana-mapa-swiata-dekoracja-na-sciane/